• Editör

Viyana‘da arabada açık hava sineması başlıyor

Viyanalılar, nostaljik arabalı sinema etkinliğinde buluşacak. Arabada sinema nerelerde izlenebilecek, ne zaman başlıyor?“Autokino Wien”, 15 Mayıs’ta yeniden açılıyor!


Groß-Enzersdorf’ta bulunan ve yıllar önce ilgisizlikten kapatan “Autokino Wien”, 15 Mayıs’tan itibaren ”kapılar”ını yeniden film severlere açıyor!


Düşünsenize, film seyrederken istediğiniz ses tonuyla yanınızdaki arkadaşlarınızla konuşuyorsunuz ve bu hiç kimseyi rahatsız etmiyor. İnanılmaz gibi gelse de bir açık hava etkinliği olan Araba Sineması’da (Autokino) bu mümkün!


Yıllar önce ilgisizlikten dolayı kapatan “Autokino Wien” topladığı bağışlarla ”kapılar”ını yeniden film severlere açıyor! Groß-Enzersdorf’ta bulunan bu ilginç açık hava sineması, 15 Mayıs’tan itibaren hizmete başlayacak!


Peki biletler nereden alınacak ve bir arabanın içinde kaç kişi bulunabilir?


Biletler yalnızca “www.autokino.at“ adresi üzerinden alınabiliyor. Bir arabanın içinde, en fazla üç kişi bulunabilecek ve birlikte film izliyebilecek!


Hangi araçlar girebilecek?


Prensip olarak, tüm araçlar açık hava sinemasına girebilir. Ancak büyük araçlar (minibüsler, jipler) diğer araçların görüntüsünü engellememek için arka sıralarda yer alacak.


Kaç araç girebilecek?

Autokino Wien’in alanına yaklaşık 800 araç girebilecek! Her araçta 3 kişi olduğunu hesaplarsak, “2 bin 400 kişilik bir kapasitesi var” diyebiliriz!


Filmler kaç perdede gösterilecek?


Herkese en uygun görüntüyü sunabilmek için. filmler üç farklı perdede, aynı anda yayımlanacak!

Foto: Instagram: Autokino Wien
248 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör